Friske Clara Friis pærer til 16 kr. og Spier Note vin til kun 35 kr. - se de lokale tilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for DagliBrugsen i Bredsten og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge på frugt og vin.

Disse tilbud er kun tilgængelige i en begrænset periode, så skynd dig ned i DagliBrugsen og gør en god handel!

DagliBrugsen: Friske Clara Friis pærer fra Fejø
Pris: 16 kr. pr. bakke

Gør en god handel hos DagliBrugsen med friske Clara Friis pærer fra Fejø. Du får en hel bakke på 1 kg til kun 16 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 28. august til og med torsdag den 10. september.

DagliBrugsen: Spier Note eller Ap vin
Pris: 35 kr. pr. flaske

Forkæl dig selv med en flaske Spier Note vin fra Sydafrika eller Ap vin fra Veneto, Italien, til en skarp pris på kun 35 kr. pr. flaske. Tilbuddet er gældende fra fredag den 28. august til torsdag den 10. september.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.
Mest læste artikler